Zgłoszenie nieruchomości Zgłoś poszukiwanie

O firmie

DŁUGAJCZYK Nieruchomości  jest dynamiczną firmą, świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Podstawą naszej działalności jest kompleksowe pośredniczenie w realizacji transakcji kupna-sprzedaży-wynajmu: kamienic, domów, mieszkań,parceli, lokali biurowych oraz handlowych.

Posiadamy licencję zawodową nr 10840 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nadaną przez Ministra Infrastruktury. Należymy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Poprzez czynny udział w szkoleniach i seminariach stale doskonalimy swoje kwalifikacje oraz poszerzamy naszą wiedzę. Nasza praktyczna znajomość rynku nieruchomości oraz doświadczenie gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych przez nas usług, indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta oraz wysoką kulturę obsługi. Zapewnimy Państwu promocję i reklamę oferty, opiekę na każdym etapie transakcji, aż do wydania nieruchomości. Pośredniczymy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Klientom zapewniamy dyskretną, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz komfortowe i elastyczne warunki współpracy.

Z myślą o Naszych Klientach współpracujemy z innymi pośrednikami, sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, geodetami, firmą projektową oraz firmą remontowo-budowlaną.
Naszą dewizą jest zapewnienie Naszym Klientom bezpieczeństwa transakcji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem